KARIERA

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy:

Sales Manager

Miejsce pracy Warszawa

Opis stanowiska:

Do zadań Sales Managera będzie należała realizacja celów sprzedażowych, polegających na pozyskiwaniu nowych klientów oraz wsparciu i współpracy z obecnymi klientami firmy. Ponadto będzie on realizował strategię rozwoju sprzedaży i promocji produktów poprzez budowanie relacji biznesowych, analizowanie rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży. Osoba ta będzie planowała i wdrażała skuteczne rozwiązania wspierające rozwój firmy, współtworzyła strategię sprzedażową i promocyjną we współpracy z działem marketingu w zakresie materiałów reklamowych oraz informacji produktowej. Sales Manager będzie odpowiedzialny za przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie zawodowe w zarządzaniu sprzedażą systemów CAD dla biznesu
  • zna bardzo dobrze CAD 2D/3D oraz posiada wyższe wykształcenie techniczne
  • wykazuje się znajomością branży oraz rynku CAD pod kątem istniejących produktów i trendów
  • potrafi aktywnie pozyskiwać i budować długofalowe relacje handlowe z klientami firmy
  • posiada doświadczenie w rozwijaniu relacji biznesowych, prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych
  • ma doświadczenie we współtworzeniu strategii marketingowej/promocyjnej (mile widziane)
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym
  • potrafi kreować pozytywny wizerunek firmy oraz zachować najwyższe standardy obsługi klienta
  • potrafi doskonale organizować pracę własną oraz współpracować z innymi działami w firmie (doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane)
  • jest samodzielna i proaktywna, zorientowana na wyniki i nastawiona na osiągnięcie sukcesu
  • posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji

Oferujemy:

  • samodzielną pracę z możliwością realizowania własnych pomysłów
  • doświadczony zespół i dynamicznie rozwijającą się firmę o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie oraz system premiowy)
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • bogaty pakiet socjalny

praca_benefity

Jeżeli zainteresuje Cię ta propozycja, napisz do nas na adres: agnieszka@designexpress.eu lub wyślij cv albo link do wypełnionego profilu na Linkedin.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Administratorem danych jest Design Express Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 212. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.